Nabízíme celkem 968 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaŠpicovéÚstí nad Labem - Sibiřský husky

Ústí nad Labem - Sibiřský huskyÚstí nad Labem - Sibiřský husky

Ústí nad Labem - Sibiřský husky je velmi hbitý, zdatný pomocník, který je oddaný svému pánovi. Málokdy štěká, rád ale vyje. Je to velmi spolehlivý pes, který může mít různou barvu srsti a očí. Nejčastější zbarvení srsti jsou dvojité kombinace bílé a černé, hnědé, šedé, stříbrné, zlaté, měděné či světle červené. Někdy se vyskytují i jedinci čistě bílí. Husky se dožívá až 13 let. Postava je souměrná, pes má vodorovná záda, spáditá linie je nežádoucí. Poměr délky čenichu (od nosu ke stopu) je stejný jako od stopu k týlnímu hrbolu. Uši mají tvar trojúhelníků, stojí rovnoběžně a musí být dobře osrstěné. Husky má na nohách velmi silné kosti a svaly. Tlapky jsou hustě osrstěné i mezi polštářky, aby mohly odolávat velmi nízkým teplotám a nevznikaly omrzliny. Ocas je huňatý a má být dlouhý k hleznům, aby si jím pes mohl v případě potřeby překrýt čenich. Barva očí má být co nejtmavší, modrá barva oka je povolena. Taktéž je povolené různobarevné oko (modrý klín v hnědé) nebo každé oko jiné barvy.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2


Sibiřský husky

[01.11.2021] - Ústecký kraj
6 000 Kč

náhled

Sibiřský husky Ihned k odběru modrooký stenata Sibiřský husky bez pp, již očkované, odčervené, čipované. Jsou opravdu úžasné, hravé, mazlivé kuličky, jsou to medvidkové. Cena 6000kč.

185x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Sibiřský husky štěně s PP

[21.01.2021] - Ústecký kraj
Dohodou

náhled

Prodám štěně s PP - pes Sibiřský husky, otec Airo z Turčanského dvora, zkoušky BL,II.c, JSMP,I.c, výstavy výborný, matka Magie ze Smolinky, zkoušky BL,I.c, MSBLT, I.c, ocenění velmi dobrá. Mezinárodní výstava VD a národní výstava CAC a BOB. Cena dohodou., ihned k odběru. Očkovaný, odčervený, čipovaný, s europasem.

742x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1