Nabízíme celkem 444 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaŠpicovéLiberec - Sibiřský husky

Liberec - Sibiřský huskyLiberec - Sibiřský husky

Liberec - Sibiřský husky je velmi hbitý, zdatný pomocník, který je oddaný svému pánovi. Málokdy štěká, rád ale vyje. Je to velmi spolehlivý pes, který může mít různou barvu srsti a očí. Nejčastější zbarvení srsti jsou dvojité kombinace bílé a černé, hnědé, šedé, stříbrné, zlaté, měděné či světle červené. Někdy se vyskytují i jedinci čistě bílí. Husky se dožívá až 13 let. Postava je souměrná, pes má vodorovná záda, spáditá linie je nežádoucí. Poměr délky čenichu (od nosu ke stopu) je stejný jako od stopu k týlnímu hrbolu. Uši mají tvar trojúhelníků, stojí rovnoběžně a musí být dobře osrstěné. Husky má na nohách velmi silné kosti a svaly. Tlapky jsou hustě osrstěné i mezi polštářky, aby mohly odolávat velmi nízkým teplotám a nevznikaly omrzliny. Ocas je huňatý a má být dlouhý k hleznům, aby si jím pes mohl v případě potřeby překrýt čenich. Barva očí má být co nejtmavší, modrá barva oka je povolena. Taktéž je povolené různobarevné oko (modrý klín v hnědé) nebo každé oko jiné barvy.

Zobrazeno 0-4 inzerátů z 4


Sibiřský husky pejsek s PP

[27.06.2023] - Liberecký kraj
6 000 Kč

náhled

Pro krásného pejska Sibiřský husky s Průkazem původu hledáme milující domov.Pejsek je ockovany ,odcerveny,cipovany d pettpasportem, vychovany v rodinném prostředí ,oba rodiče vyrovnané přátelské povahy ,vyšetření na DKK ,DLK,DOV.Pejsek vhodný jako společník. narozen 04.04.2023.Odběr ihned .Pro více informaci pište prosím na mail. Jen seriózní zájemci .

164x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Sibiřský husky štěně s PP

[13.06.2023] - Liberecký kraj
Dohodou

náhled

Sibiřský husky štěně s PP Prodám štěně s PP - pes Sibiřský husky, otec Airo z Turčanského dvora, zkoušky BL,II.c, JSMP,I.c, výstavy výborný, matka Magie ze Smolinky, zkoušky BL,I.c, MSBLT, I.c, ocenění velmi dobrá. Mezinárodní výstava VD a národní výstava CAC a BOB. Cena dohodou., ihned k odběru. Očkovaný, odčervený, čipovaný, s europasem.

135x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

100% Sibiřský husky štěňata připraven

[10.06.2023] - Liberecký kraj
4 000 Kč

náhled

100% Sibiřský husky štěňata připraven Husky štěňata, odčervená, očkovaná, vhodná pro seniory, přátelská k dětem, rodinný pes.

191x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Štěňata Sibiřský husky

[26.05.2023] - Liberecký kraj
6 000 Kč

náhled

Prodáme štěňátka Sibiřský husky, narozene 03.03.2023 Máme 3 pejsky, 5 fenek ( šedé, černé, bílý) Při odběru budou štěňata očkovaná, odčervená, čipovana Matka i otec k vidění

149x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1