Nabízíme celkem 900 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaÚstí nad Labem - Špicové

Ústí nad Labem - ŠpicovéÚstí nad Labem - Špicové

Ústí nad Labem - Špicové a plemena primitivní; to je skupina psů dle FCI s pořadovým číslem pět. Tato skupina má celkem osm sekcí: Severští sáňoví psi, Severští lovečtí psi, Severští hlídací a ovčáčtí psi, Evropští špicové, Asijští špicové a příbuzná plemena, Primitivní plemena, Primitivní lovecká plemena a Primitivní lovecká plemena s protisměrně rostoucí srstí na hřbetě (ridgem). Tito psi jsou různorodí, jsou různé velcí, mají jiné barvy i stavbu těla. Nejznámějšími zástupci této skupiny jsou němečtí špicové.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2


Sibiřský husky

[01.11.2021] - Ústecký kraj
6 000 Kč

náhled

Sibiřský husky Ihned k odběru modrooký stenata Sibiřský husky bez pp, již očkované, odčervené, čipované. Jsou opravdu úžasné, hravé, mazlivé kuličky, jsou to medvidkové. Cena 6000kč.

173x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Sibiřský husky štěně s PP

[21.01.2021] - Ústecký kraj
Dohodou

náhled

Prodám štěně s PP - pes Sibiřský husky, otec Airo z Turčanského dvora, zkoušky BL,II.c, JSMP,I.c, výstavy výborný, matka Magie ze Smolinky, zkoušky BL,I.c, MSBLT, I.c, ocenění velmi dobrá. Mezinárodní výstava VD a národní výstava CAC a BOB. Cena dohodou., ihned k odběru. Očkovaný, odčervený, čipovaný, s europasem.

681x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1