Nabízíme celkem 444 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaLiberec - Špicové

Liberec - ŠpicovéLiberec - Špicové

Liberec - Špicové a plemena primitivní; to je skupina psů dle FCI s pořadovým číslem pět. Tato skupina má celkem osm sekcí: Severští sáňoví psi, Severští lovečtí psi, Severští hlídací a ovčáčtí psi, Evropští špicové, Asijští špicové a příbuzná plemena, Primitivní plemena, Primitivní lovecká plemena a Primitivní lovecká plemena s protisměrně rostoucí srstí na hřbetě (ridgem). Tito psi jsou různorodí, jsou různé velcí, mají jiné barvy i stavbu těla. Nejznámějšími zástupci této skupiny jsou němečtí špicové.

Zobrazeno 0-4 inzerátů z 4


Sibiřský husky pejsek s PP

[27.06.2023] - Liberecký kraj
6 000 Kč

náhled

Pro krásného pejska Sibiřský husky s Průkazem původu hledáme milující domov.Pejsek je ockovany ,odcerveny,cipovany d pettpasportem, vychovany v rodinném prostředí ,oba rodiče vyrovnané přátelské povahy ,vyšetření na DKK ,DLK,DOV.Pejsek vhodný jako společník. narozen 04.04.2023.Odběr ihned .Pro více informaci pište prosím na mail. Jen seriózní zájemci .

164x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Sibiřský husky štěně s PP

[13.06.2023] - Liberecký kraj
Dohodou

náhled

Sibiřský husky štěně s PP Prodám štěně s PP - pes Sibiřský husky, otec Airo z Turčanského dvora, zkoušky BL,II.c, JSMP,I.c, výstavy výborný, matka Magie ze Smolinky, zkoušky BL,I.c, MSBLT, I.c, ocenění velmi dobrá. Mezinárodní výstava VD a národní výstava CAC a BOB. Cena dohodou., ihned k odběru. Očkovaný, odčervený, čipovaný, s europasem.

135x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

100% Sibiřský husky štěňata připraven

[10.06.2023] - Liberecký kraj
4 000 Kč

náhled

100% Sibiřský husky štěňata připraven Husky štěňata, odčervená, očkovaná, vhodná pro seniory, přátelská k dětem, rodinný pes.

191x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Štěňata Sibiřský husky

[26.05.2023] - Liberecký kraj
6 000 Kč

náhled

Prodáme štěňátka Sibiřský husky, narozene 03.03.2023 Máme 3 pejsky, 5 fenek ( šedé, černé, bílý) Při odběru budou štěňata očkovaná, odčervená, čipovana Matka i otec k vidění

149x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1