Nabízíme celkem 516 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaProdám Molossoidní psi

Prodám Molossoidní psiProdám Molossoidní psi

Molossoidní psi - Pinčové, knírači a švýcarští salašničtí psi; to je rozsáhlá skupina psů dle FCI s pořadovým číslem dva. Najdeme zde drobné pinče, ale zároveň i největší plemena psů na světě. Pojem "molossoidní" označuje těžká a velká psí plemena, jako jsou dogy a mastifové. Tato skupina má celkem tři sekce: Pinčové a knírači, Molossoidní plemena (dogovití psi) a Švýcarští salašničtí psi. Sekce Molossodiní plemena má dokonce dvě podsekce: Molossoidní plemena typu mastifa a Molossoidní plemena horského typu. Celkově se tato skupina dá považovat za různorodou, jsou to psi různých povah, velikosti i barev. Z molossoidních plemen je asi nejznámější německá doga, z dalších sekcí je to knírač. Česká republika zde žádného zástupce nemá, ale najdeme zde více jak tři německá plemena, například německá doga, malý, střední a velký knírač.

Zobrazeno 0-4 inzerátů z 4


Bulmastif bullmastif bulmastiv bullmastiff

[19.06.2024] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

K dispozici rodinný kamarád do pohody i nepohody. Štěňátka v krásné výrazné žíhané barvě. Klidný vyrovnaný Moloss, který upoutá svojí postavou, povahou, velkým tělem i srdcem. Pro lepšího pocit rodinné pohody přidá do vaší domácnosti trochu slin a chlupů. Jak se říká " o chlup lepší kafe". Naprosto famózní miminka po TOP jedincích ....

10x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Štěňata Bordeauxske dogy

[19.05.2024] - Moravskoslezský kraj
Dohodou

náhled

Vyhližime nový domov ❤️???? kluci Bordeauxske dogy s PP vrh A po výstavních rodičích matka Queen Elizabeth z Habánského dvora a otec Marley Moonk z Baurydy Koran

29x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Německá doga - štěňata s PP FCI

[17.05.2024] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Chovatelská stanice německých dog Quincy etc. nabízí černé fenky po rodičích Garvasio Quincy etc. & Liberté Quincy etc. Oba rodiče mají zdravotní vyšetření a Eu.DDC chov. Odběr štěňat možný po 21.5.2024. Štěňata budou očkována, s čipem a mezinárodním PET pasem. Chovatelský servis samozřejmostí. www.quincyetc.cz Fenky jsou perspektivní pro výstavy, chov i jako rodinný parťák.

31x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Francouzský buldoček s PP

[18.11.2023] - Jihomoravský kraj
6 000 Kč

náhled

Prodám štěňata francouzského buldočka s PP - pes. Je to malý, hravý, mazlivý pejsek. Štěňata jsou čipovaná, očkovaná, odčervená a po celkové veterinární prohlídce. Odběr možný ihned.

113x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1