Nabízíme celkem 429 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaBulteriéřiStafordšírský bulteriér

Stafordšírský bulteriérStafordšírský bulteriér

Stafordšírský bullterier je velmi statečný, nebojácný dobře vyvážený, houževnatý a obětavý pes. Je spolehlivý a velice milý společník. Tento pes je velmi oddaný a dobrácký. Svou rodinu miluje, rád si hraje, zejména velice miluje děti – v zemi původu je přezdíván jako „Baby dog“. Jakýkoli náznak agresivního chování k lidem je důvod k okamžitému vyloučení z chovu. Ve smečce se chová podobně jako jakýkoli jiný pes. Chování dvou samců se příliš nedoporučuje, ale nemusí to znamenat, že by se spolu jen prali. Může stát ve vzácnějších případech, že spolu i dva samci budou vycházet výborně. Není dobrý hlídač.

Zobrazeno 0-4 inzerátů z 4


Prodám šťeňata stafordšírského bulteriéra

[28.12.2023] - Liberecký kraj
25 000 Kč

náhled

Nabízím k prodeji 5 čistokrevných feneček stafordšírského bulteriéra, které se narodily 1.12.2023. Šťeňata jsou bez PP po papírových rodičích .Jsou modré barvy , oba rodiče modré barvy ,naprosto zdraví a bezproblemoví .K odběru budou v první polovině února .Cena 25.000,- kč .

99x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Stafordširský bulteriér na prodej

[24.07.2023] - Ústecký kraj
Dohodou

náhled

Stafordširský bulteriér. Láskyplní k dětem a dospělým. Do nové rodiny půjde štěňátko se startovacím balíčkem. Řádně odčerveno, čipováno, očkováno a s Europasem. Ihned k odběru

401x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Prodám štěňata modrého stafordšírského bulteriéra

[23.07.2023] - Jihomoravský kraj
Dohodou

náhled

Prodám štěňata modrého stafordšírského bulteriéra. 100% záruka zdraví. Rezervujte nyní a ušetřete slevu. Hravý a rozbitý.

722x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Stafordšírský bulteriér s PP

[05.07.2023] - Nový Jíčín
Dohodou

náhled

Chovatelská stanice od Flascharova dolu vyhlíží páníčky pro své štěňátka. Představujeme vám, naše nádherná štěňátka stafordšírský bulteriér rodiče nadstandardní vyšetření, naprosto zdraví žádné alergie. Krycí pes Asterix Black Aku Tamariki Bohemia multišampion. Matka Ulexa Eso Bonatom. Štěňátka narozená 25.5 jsou zvyklá na děti, běžný ruch. Věnujeme se jim 24 hodin denně. Vhodné ....

263x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1