Nabízíme celkem 1704 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaNízkonozí teriéřiProdám - Český teriér

Prodám - Český teriérProdám - Český teriér

Prodám - Český teriér patří mezi malá plemena psů. Váha psa se pohybuje mezi šesti až deseti kilogramy, výška v kohoutku je kolem 30 cm. Toto plemeno má krátké nohy a středně dlouhé tělo, podobně jako Skotský či Sealyhamský teriér. Hlava je dlouhá, výrazné vousy a obočí. Tělo je pevné, ale ne zavalité. Jemná vlnitá srst se vyskytuje v několika barevných variantách, v modrošedé, šedé, bílé nebo kávově hnědé barvě. Štěňata se většinou rodí černá nebo tmavě šedá. Oči jsou hnědé nebo žluté. Nos a pysky černé nebo vínové, vše se odvíjí od barvy srsti psa. Srst českých teriérů se netrimuje, pro zachování výstavního vzhledu je však potřeba ji pravidelně stříhat. Stříhá se tělo, část hlavy a ocas. Na břiše, hrudi a packách se nechává viset delší srst, stejně je tomu i na hlavě, kde vousy a obočí dotvarovávají masku. Delší srst je nutné často česat, aby nedocházelo ke zplstnatění.

Zobrazeno 0-3 inzerátů z 3


Foxteriér hladkosrstý- velmi nadějná štěňata s PP

[07.03.2016] - Všechny lokality
6 000 Kč

náhled

Zadáme velmi nadějná, čistokrevná štěňátka hladkosrstého foxteriéra s PP ze zdravého prostředí venkova a rodiny s malými dětmi k odběru koncem května 2016. Štěňata z výběrového vrhu, po vynikajících, plnochrupých, oceněných rodičích kvalitního rodokmenu, s předpokladem krásného exteriéru a výborných povahových vlastností. Foxík je atraktivní, učenlivý, aktivní, neustále veselý a hravý, optimisticky laděný, statečný pes, ....

2567x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

borderterier

[08.11.2015] - Tábor
7 000 Kč

náhled

Chovná stanice – Z Borského panství, prodá šť. BRT narozená 21.10.2015 , po lov. vedených rodičích, M: Bela z Blanických strání: ZN vítěz zkoušek 84 b.,BZ IC. nejrychleji vypracovaná barva, VD - klubová v. Štoky, O: Vigo z Romanova chovu, ocenění: výborný, JCH CR, 2x BOJ,3xr.CAC, Zkoušky: ZV I.c, ZN, LZ I.c, BZH I.c, BZ ....

2253x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Český teriér - štěňata po loveckých rodičích

[16.03.2014] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

Zadám štěňata českých teriérů po lovecky vedených rodičích, otec Český šampion Uff Laraff, ZN, matka CAJC Gera Kalifa Bohemica, ZN, sourozenci Gery Gabra a Granát Kalifa Bohemica jsou také lovecky vedeni.

3164x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1

Zde je možné finančně přispět. Nashromážděné FP budou použity k zlepšení našich služeb a pro psí útulek měst Chomutov a Jirkov.
Vaší pomoci si velmi vážíme a děkujeme!