Nabízíme celkem 432 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyRegistrace uživatele

Zaregistrujte se u nás a získejte úplně zdarma mnoho výhod. Mezi naše výhody patří rychle předvyplněné formuláře, přehled o inzerátech, grafy, možnost rychlé editace či mazání, složka odeslaných a příjmutých zpráv, apod. Více informací si můžete přečíst dole na této stránce.

Výhody registrace. Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí více lidí. Zároveň se u něj zobrazuje ikona TOP, která zvyšuje jeho důvěryhodnost. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.   Cena této služby je 30 Kč s DPH, platnost inzerátu je 7 dní.

Viditelnost inzerátu. Váš inzerát se barevně odliší od běžných inzerátů a tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.   Cena této služby je 20 Kč s DPH, platnost inzerátu je napořád.

Registrační formulář

Osobní údaje

Zavináč potřebný pro email vložíte klávesovou zkratkou:
CTRL+ALT+V - @

Formulář se nyní zpracovává, počkejte prosím ...

Registrace v bazaru je výbornou příležitostí, jak si udělat pořádný přehled ve Vašich inzerátech a vědět o nich více.

Registrace je zdarma!

Ano registrace je zcela zdarma a tím že se jen zaregistrujete, tak získáte hned mnoho výhod spolu s Vašimi inzeráty.
Mezi výhody patří:

  • Přehledné uživatelské menu, díky kterému rychle provedete akci, kterou požadujete.
  • Rychlé vložení Vašeho jména a přijmení, města, emailu apod. do vytváření Vašich inzerátů - ušetříte si tím mnoho času.
  • Rychlé smazání a editace inzerátů
  • Statistika celkových inzerátů i samotného jednotlivce, kde lze na grafu vidět počet zobrazení za jednotlivé dny po dobu až 14-ti dnů. V samotném inzerátu lze sledovat počet zobrazení s možností aktivace TOPování inzerátu.