Nabízíme celkem 1309 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaŠpicovéSibiřský husky - stránka 2

Sibiřský husky - stránka 2Sibiřský husky

Sibiřský husky je velmi hbitý, zdatný pomocník, který je oddaný svému pánovi. Málokdy štěká, rád ale vyje. Je to velmi spolehlivý pes, který může mít různou barvu srsti a očí. Nejčastější zbarvení srsti jsou dvojité kombinace bílé a černé, hnědé, šedé, stříbrné, zlaté, měděné či světle červené. Někdy se vyskytují i jedinci čistě bílí. Husky se dožívá až 13 let. Postava je souměrná, pes má vodorovná záda, spáditá linie je nežádoucí. Poměr délky čenichu (od nosu ke stopu) je stejný jako od stopu k týlnímu hrbolu. Uši mají tvar trojúhelníků, stojí rovnoběžně a musí být dobře osrstěné. Husky má na nohách velmi silné kosti a svaly. Tlapky jsou hustě osrstěné i mezi polštářky, aby mohly odolávat velmi nízkým teplotám a nevznikaly omrzliny. Ocas je huňatý a má být dlouhý k hleznům, aby si jím pes mohl v případě potřeby překrýt čenich. Barva očí má být co nejtmavší, modrá barva oka je povolena. Taktéž je povolené různobarevné oko (modrý klín v hnědé) nebo každé oko jiné barvy.

Zobrazeno 30-32 inzerátů z 32


Sibiřský husky na prodej bez PP

[20.06.2017] - Praha
5 000 Kč

náhled

Prodám štěňata sibiřského huskyho. Odběr koncem července. Jedná se o pět čistokrevných štěňat, dvě fenky a tři psi. Jsme majiteli obou rodičů, tudíž je možné oba vidět. Všechna štěňata mají modré oči. Prosím o kontakt . Prodej jen do dobrých rukou.

2331x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

štěňata německého středního špice

[06.12.2015] - Středočeský kraj
1 500 Kč

náhled

Prodám štěňata německého středního špice, 2 sourozenci,pejsek a fenka, bez papíru původu. Jedná se o křížence špice kouřově černého a oranžově hnědého. Pejsek je celý černý, fenečka má znaky obou rodičů. Jedná se o 6ti týdenní štěňata, odběr je možný po domluvě na tel. 724234882 nebo e-mail marie.smid@email.cz. ....

1654x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1 2 3

Zde je možné finančně přispět. Nashromážděné FP budou použity k zlepšení našich služeb a pro psí útulek měst Chomutov a Jirkov.
Vaší pomoci si velmi vážíme a děkujeme!