Nabízíme celkem 1656 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaNízkonozí teriéřiJack Russell teriérAmerický bezsrstý terriér - Všechny lokality

Americký bezsrstý terriér

Nabídka - [04.08.2016] Smazat / Editovat / Topovat

CHS Jogešáma ,přijímá rezervace na luxusní vymazlené štěňátka s PP, AMERICKÉHO BEZSRSTÉHO TERRIÉRA z velmi perspektivního spojení.Jedná se o spojení nové krevní linie . Oba rodiče jsou import , otec Německo a matka Holandsko . Oba jsou skvělé vyrovnané povahy, zdravotní testy u obou rodičů a to Luxace patelly u obou 0/0 a PLL u obou clear. Zdraví je u nás na prvním místě.Štěňátka odchovaváváme v rodinném kruhu, kde postupně jsou socializována.

Spokojenost našich pejsků , která se přenáší do spokojenosti majitelů je pro nás velmi důležitá ,a proto prosíme zájemce, aby se s tímto plemenem snažili seznámit v co nejširším záběru pohledu a štěně si od nás pořídili opravdu seriozní zájemci.
ABT je málopočetné plemeno ryze povahově klidný,společenský a inteligentní pejsek. Je vhodný pro sport (agility,dogracing, atd.),ale i do bytu (žádné chloupky) a pro alergiky. Nevyžaduje úpravu srsti díky její absenci.
Všem majitelům jsme k dispozici nonstop v denních hodinách, mohou si tak vždy zavolat o radu.
Samozřejmostí je řádná kupní smlouva s uvedením ceny, veterinárním PET pasem a očkováním, čipováním, odčervením, startovacím balíčkem ,jednou bačkorou a pusinkou na cestu –TÍM TO, ale nekončí ba naopak začíná, jelikož nás zajímá, jak život štěňátka pokračuje.
Obsahem kupní smlouvy jsou taktéž uvedeny nejenom základní informace o daném štěněti, ale také pokyny, jak se štěnětem zacházet v případě nestandartních situací.Není nám jedno, jak by bylo naloženo s naším štěňátkem.
Předáváme také kontakt pro případný vstup do klubu KCHMPP,který zastřešuje v rámci FCI toto plemeno.KCHMPP - Klub chovatelů málopočetných plemen.
FCI – Světová mezinárodní kynologická organizace

Pokud Vás toto plemeno oslovilo a chcete zjistit více kontaktujte nás ahtczech@gmail.com, tel.+420 605008921 nebo www.americanhairlessterrierczech.cz - nezávazné návštěvy vítány.


NáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Jméno: Šárka Brejcha
Kontakt: Kontakt formulářem
Telefon: +420605008921
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Dohodou
Zobrazeno: 1489 x

Všechny inzeráty uživatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Doporučit kamarádovi


Kontaktujte inzerenta

Zde je možné finančně přispět. Nashromážděné FP budou použity k zlepšení našich služeb a pro psí útulek měst Chomutov a Jirkov.
Vaší pomoci si velmi vážíme a děkujeme!