Nabízíme celkem 1626 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaNeuznaní psiChodský pes

Chodský pesChodský pes

Chodský pes je české národní plemeno (oficiálně uznané od roku 1985). Byl šlechtěn tak, aby se co nejvíce podobal dochovaným vyobrazením, ale musel se také odlišit od již schválených plemen z jiných zemí. Barvu srsti má černou s rezavým pálením, dlouhá srst tvoří okolo krku hřívu. Střední velikost, temperament a učenlivost ho předurčují pro služební výcvik, výcvik záchranářský, agility, ale i jako pes tažný nebo doprovodný může najít své uplatnění. Chodský pes je temperamentní, živý, přirozeně sebevědomý, bez známek nervozity a vždy dobře ovladatelný. Je velmi učenlivý, proto je schopen i náročného výcviku. Je vynikajícím doprovodným a hlídacím psem, lze ho využít i jako psa asistenčního či záchranářského. Stejně tak dobře ale může střežit stáda. Je velmi silně citově vázán na svého majitele a jeho rodinu. Pro svou trpělivost a toleranci je skvělým společníkem pro děti [5]. Vůči cizím lidem je zdrženlivý, ale při ohrožení svých blízkých nebo jejich majetku umí být ostrý a útočný. S jinými psy vychází dobře ale většinou jejich společnost cíleně nevyhledává. Chodský pes je ideálním a všestranným rodinným psem.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1


chodský pes - české národní plemeno

[04.05.2014] - Všechny lokality
Dohodou

náhled

prodám – štěňata - s průkazem původu Otec i matka výstavně mimořádně úspěšní,milé pracovité povahy. Otec: Aron Kamarko - Grand Šampion ČR i SR,šampion ČR i SR, Junior šampion ČR. Matka: Sunny z Daš. zátiší - Grand šampion SR, Šampion ČR, SR,Junior šampion ČR,SR. Štěňata budou vhodná do rodiny ....

4109x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1

Zde je možné finančně přispět. Nashromážděné FP budou použity k zlepšení našich služeb a pro psí útulek měst Chomutov a Jirkov.
Vaší pomoci si velmi vážíme a děkujeme!