Nabízíme celkem 1673 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaMolossoidní psiPardubice - Německá doga

Pardubice - Německá dogaPardubice - Německá doga

Pardubice - Německá doga - nápadně velký, přitom elegantní a ušlechtilý pes. Hlava protáhlá a úzká, jemně modelovaná, tzv. "cihlového" tvaru. Dnes již pouze nekupírované uši vysoko nasazené, přiléhající k lícím. Krk dlouhý, suchý, svalnatý. Hřbet krátký a silný, hrudník klenutý až k loktům. Ocas dosahující až k hleznu, vysoko nasazený, ke špičce se stejnoměrně zužující. V klidu visí v přirozeném oblouku, nesen lehce jako šavle, ne však příliš nad linií hřbetu. Srst krátká, přiléhající a hustá. Barva žlutá, žíhaná, skvrnitá, černá, modrá.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1


štěňátka Tosa Inu bez PP

[03.10.2015] - Pardubický kraj
Dohodou

náhled

Nabízíme k prodeji krásná, čistokrevná štěňátka Tosa Inu bez PP, narozena 19.9.2015- 7 pejsků a 5 feneček. Štěňátka jsou po klidných a socializovaných rodičích, žijících v domečku s volným výběhem na zahradu a u milujících majitelů, proto štěňátka prodáme pouze do dobrých rukou!! Nepříbuzné spojení. Návštěva štěňátek a jejich rodičů je velmi vítaná!! Štěňátka budou ....

1527x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1

Zde je možné finančně přispět. Nashromážděné FP budou použity k zlepšení našich služeb a pro psí útulek měst Chomutov a Jirkov.
Vaší pomoci si velmi vážíme a děkujeme!