Nabízíme celkem 1673 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaMolossoidní psiOstrava - Německá doga

Ostrava - Německá dogaOstrava - Německá doga

Ostrava - Německá doga - nápadně velký, přitom elegantní a ušlechtilý pes. Hlava protáhlá a úzká, jemně modelovaná, tzv. "cihlového" tvaru. Dnes již pouze nekupírované uši vysoko nasazené, přiléhající k lícím. Krk dlouhý, suchý, svalnatý. Hřbet krátký a silný, hrudník klenutý až k loktům. Ocas dosahující až k hleznu, vysoko nasazený, ke špičce se stejnoměrně zužující. V klidu visí v přirozeném oblouku, nesen lehce jako šavle, ne však příliš nad linií hřbetu. Srst krátká, přiléhající a hustá. Barva žlutá, žíhaná, skvrnitá, černá, modrá.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1


BERNARDYN - ŠTĚŇÁTKA S PP

[24.03.2015] - Moravskoslezský kraj
6 000 Kč

náhled

Naše CHS rodinného typu nabízí štěňátka bernardýn s PP po výborných rodičích (viz foto). Naše štěňátka jsou socializovaná, zvyklá na děti i další psy. bernardýn je neustále dobře naladěný společník vhodný pro svoji nelínající srst i pro alergiky. Štěňátka jsou odčervená, očkovaná, čipovaná s pasem. Kupní smlouva, startovní balíček a chovatelský servis samozřejmostí. Odběr koncem ....

1113x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1

Zde je možné finančně přispět. Nashromážděné FP budou použity k zlepšení našich služeb a pro psí útulek měst Chomutov a Jirkov.
Vaší pomoci si velmi vážíme a děkujeme!