Nabízíme celkem 1676 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaMolossoidní psiHledám - Anglický buldok

Hledám - Anglický buldokHledám - Anglický buldok

Hledám - Anglický buldok - středně velký, podsaditý, široce stavěný a nízko posazený pes. Hlava poměrně velká a masivní, s výrazně zkrácenou čenichovou partií, mohutnými čelistmi a převislými pysky. Malé uši ve tvaru růžového lístku. Objemné tělo, krátký široký hřbet, prostorný hrudník. Ocas nízko nasazený, kratší, silný a zužující se do špičky. Pohyb charakteristicky těžký a omezený, s krátkými a rychlými kroky Srst krátká, hustá, jemná, hladká. Zbarvení jednobarevné nebo jednobarevné s černou. Nejčastěji žíhané, červené všech odstínů, plavé, žlutohnědé, také bílé a skvrnitá (tzn. bílé v kombinaci s jakoukoliv z výše uvedených barev). Charakteristika: Mimořádně klidný, pomalejší pes mírného, až flegmatického chování. Budí dojem rozhodnosti a síly. Velmi přátelský, milý, na druhé straně také odvážný a příslovečně zarputilý.

Zobrazeno 0-2 inzerátů z 2


neapolsky mastin

[10.08.2016] - Všechny lokality
Nabídněte

náhled

koupim stene neapolskeho mastina

630x
Poptávka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Anglický buldok - štěňátko

[09.02.2016] - Celá ČR
Dohodou

náhled

Koupím štěně Anglického buldoka - do rodiny k dětem a hlavně jako společníka. Nehledám super šampióna ale právě společníka. Ambice výstav nemáme. Budu rád za nabídky

937x
Poptávka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1

Zde je možné finančně přispět. Nashromážděné FP budou použity k zlepšení našich služeb a pro psí útulek měst Chomutov a Jirkov.
Vaší pomoci si velmi vážíme a děkujeme!