Nabízíme celkem 1333 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Možnost registrace

Moje inzerátyHlavní stránkaHoničiBasset

BassetBasset

Basset je krátkonohé lovecké plemeno psa. Spolu s plemenem Svatohubertský pes a dalšími podobnými plemeny patří mezi barváře. Baset je známý pro své dlouhé, plandající uši, krátké silné nohy a svým sladkým, ale smutným výrazem. Hlava je kopulovitá, výrazně zakončená, mírně zúžená směrem k nosu. Uši jsou dlouhé a sametové, nasazené pod očima. Oči tmavé až hnědé. Pozornost poutá růžové dolní oční víčko a těžké vrásčité obočí. Nos je černý, u světle zbarvených psů hnědý. Tělo baseta je široké, dlouhé s krátkými zavalitými nohami s volnou zvrásněnou kůží a širokými těžkými tlapami. Ocas je dlouhý a zúžený, nošený vzpřímeně, při pohybu zkroucený nahoru. Srst je hladká, přiléhavá, ale není příliš jemná, zbarvená hnědo-černo-bílo, citrónovo-bílo nebo jinou barvou typickou pro loveckého psa. Přestože se baset tváří smutně, má živou, přátelskou a dobromyslnou povahu. Jeho snášenlivost je mimořádně vysoká, to z něj dělá ideálního společníka pro děti. Snáší se dobře i s jinými psy a toleruje kočky. Pro svoji dobráckou povahu není vhodný jako hlídač. Díky své vrozené touze lovit a sledovat stopu a tělesné stavbě to je atletický a funkční lovecký pes.

Zobrazeno 0-1 inzerátů z 1


Štěňata Basset Hound

[15.08.2016] - Jihlava
Dohodou

náhled

Chovatelská stanice Bohemia Gorgony nabízí k prodeji štěňata Basset Hound (baset) s PP po velmi kvalitních rodičích. Ve vrhu jsou volné již jen fenky, vhodné jako společníci do rodiny,stejně tak pro majtele zajímající se o výstavy a myslivost. K odběru na konci srpna. Více info na http://bohemia-horrido.com/stenata.html

2850x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1

Zde je možné finančně přispět. Nashromážděné FP budou použity k zlepšení našich služeb a pro psí útulek měst Chomutov a Jirkov.
Vaší pomoci si velmi vážíme a děkujeme!